Ćwierć tony planszówek #4 – Top gier, o których myślisz, że są fajne, ale się mylisz

Maj przyniósł nam nie tylko długo wyczekiwaną wiosnę, ale również, będący nie mniejszym zaskoczeniem co trzydziestostopniowe upały, najnowszy odcinek Ćwierć tony planszówek. Co kryje się pod tym bezczelnie clickbaitowym tytułem?

W najnowszym odcinku opowiadamy o grach, w które graliśmy w kwietniu. Dodatkowo przedstawiamy Wam po dziesięć gier, których popularności nie rozumiemy, a nasza ocena tych tytułów drastycznie różni się od średniej na bgg.

 

Zanim przejdziemy do mięska, to krótkie ogłoszenie. W swoich listach często prosicie, żebyśmy byli dostępni nie tylko na Youtube. Od dziś każdy odcinek będzie dostępny w formie mp3 do ściągnięcia, wystarczy przewinąć na dół strony. Również poprzednie odcinki są dostępne w tej formie. Co jednak ważniejsze, w końcu działa feed do programów podcastowych! Sam testowałem na Podcast Addict i działa pięknie, choć na razie tylko przez ręczne dodanie feeda – mam nadzieję, że po odświeżeniu aplikacji zadziała też wyszukiwarka.

Feed to http://mateyo.znadplanszy.pl/feed/podcast

 

Dajcie znać w komentarzach, tutaj czy na youtube, czy podoba Wam się taka forma przekazu o planszówkach. Jeśli chcielibyście, żebyśmy następnym razem pogadali na jakiś konkretny temat, to będziemy wdzięczni za sugestie.

 

Zapraszam do oglądania!

 

MP3 pobierzesz TUTAJ.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *